AMPDAGI-A16
AMPDAGI-A16
Part Number
AMPDAGI-A16
Data sheet
AMPDAGI-A16.pdf
Delivery Services
AMPDAGI-A16
Comments
    AMPDAGI-A16 Specifications
    PackageBulk
    TypeXO (Standard)
    Height0.035" (0.89mm)
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
    Voltage - Supply1.71V ~ 3.63V
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency - Output 112MHz, 48Mhz
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)1.3mA (Typ)