AX3DBF2-114.2850T3
AX3DBF2-114.2850T3
Part Number
AX3DBF2-114.2850T3
Description
XTAL OSC XO 114.285MHZ 2.5V LVDS
Data sheet
AX3DBF2-114.2850T3.pdf
Delivery Services
AX3DBF2-114.2850T3
Comments
    AX3DBF2-114.2850T3 Specifications
    FunctionEnable/Disable
    Frequency114.285 MHz
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.043" (1.10mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)27mA