CM1812B104R-1A
CM1812B104R-1A
Part Number
CM1812B104R-1A
Manufactures
Laird-Signal Integrity Products
Description
CAN-BUS COMMON MODE CHOKES
Data sheet
CM1812B104R-1A.pdf
Category
Common Mode Chokes
Delivery Services
CM1812B104R-1A
Comments
    CM1812B104R-1A Specifications
    SeriesCM
    RoHSRoHS
    RatingsAEC-Q200
    Features-
    Filter TypeSignal Line
    Part StatusActive
    Height (Max)0.098" (2.50mm)
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / CaseHorizontal, 4 PC Pad
    Approval Agency-
    Number of Lines2
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC50V
    Current Rating (Max)200mA
    Impedance @ Frequency5.8 kOhms @ 10 MHz
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Inductance @ Frequency100 µH @ 100 kHz
    DC Resistance (DCR) (Max)2Ohm