CM1812B223R-1A
CM1812B223R-1A
Part Number
CM1812B223R-1A
Data sheet
CM1812B223R-1A.pdf
Delivery Services
CM1812B223R-1A
Comments
    CM1812B223R-1A Specifications
    Part StatusActive
    Height (Max)0.098" (2.50mm)
    Number of Lines2
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC50V
    Current Rating (Max)310mA
    Impedance @ Frequency1.2 kOhms @ 10 MHz
    Operating Temperature-55°C ~ 150°C
    Inductance @ Frequency22 µH @ 100 kHz
    DC Resistance (DCR) (Max)1Ohm