CPPC5LZ-B6-24.576TS
CPPC5LZ-B6-24.576TS
Part Number
CPPC5LZ-B6-24.576TS
Description
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Data sheet
CPPC5LZ-B6-24.576TS.pdf
Delivery Services
CPPC5LZ-B6-24.576TS
Comments
    CPPC5LZ-B6-24.576TS Specifications
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency24.576 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±100ppm
    Height - Seated (Max)0.051" (1.30mm)
    Operating Temperature0°C ~ 70°C
    Current - Supply (Max)25mA