CPPC7-A7BR-32.0TS
CPPC7-A7BR-32.0TS
Part Number
CPPC7-A7BR-32.0TS
Description
XTAL OSC XO 32.0000MHZ CMOS SMD
Data sheet
CPPC7-A7BR-32.0TS.pdf
Delivery Services
CPPC7-A7BR-32.0TS
Comments
    CPPC7-A7BR-32.0TS Specifications
    FunctionEnable/Disable
    Frequency32 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply5V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.075" (1.90mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)45mA