CPPC7L-A7BR-5.12TS
CPPC7L-A7BR-5.12TS
Part Number
CPPC7L-A7BR-5.12TS
Description
XTAL OSC XO 5.1200MHZ CMOS SMD
Data sheet
CPPC7L-A7BR-5.12TS.pdf
Delivery Services
CPPC7L-A7BR-5.12TS
Comments
    CPPC7L-A7BR-5.12TS Specifications
    FunctionEnable/Disable
    Frequency5.12 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.075" (1.90mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)25mA