DLP11SN281HL2L
DLP11SN281HL2L
Part Number
DLP11SN281HL2L
Manufactures
Murata Electronics
Description
CMC 90MA 2LN 280 OHM SMD
Data sheet
DLP11SN281HL2L.pdf
Category
Common Mode Chokes
Delivery Services
DLP11SN281HL2L
Comments
    DLP11SN281HL2L Specifications
    SeriesDLP11
    RoHSRoHS
    Ratings-
    Features-
    Filter TypeSignal Line
    Part StatusNot For New Designs
    Height (Max)0.036" (0.92mm)
    Mounting TypeSurface Mount
    Package / Case0504 (1210 Metric), 4 Lead
    Approval Agency-
    Number of Lines2
    Size / Dimension0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
    Voltage Rating - AC-
    Voltage Rating - DC5V
    Current Rating (Max)90mA
    Impedance @ Frequency280 Ohms @ 100 MHz
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Inductance @ Frequency-
    DC Resistance (DCR) (Max)5.25Ohm