DPX202170DT-4149A1
DPX202170DT-4149A1
Part Number
DPX202170DT-4149A1
Manufactures
TDK Corporation
Description
DIPLEXER
Data sheet
DPX202170DT-4149A1.pdf
Category
RF Diplexers
Delivery Services
DPX202170DT-4149A1
Comments
    DPX202170DT-4149A1 Specifications
    Part Status Active
    Frequency Bands (Low / High) 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz