DSC2130FI1-A0025T
DSC2130FI1-A0025T
Part Number
DSC2130FI1-A0025T
Description
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 14SMD
Data sheet
DSC2130FI1-A0025T.pdf
Delivery Services
DSC2130FI1-A0025T
Comments
    DSC2130FI1-A0025T Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesDSC2130
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    Height0.035" (0.90mm)
    OutputLVDS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Part StatusActive
    Base ResonatorMEMS
    Package / Case14-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Voltage - Supply2.25V ~ 3.6V
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency - Output 150MHz
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)32mA