DSC6021MI1A-0050
DSC6021MI1A-0050
Part Number
DSC6021MI1A-0050
Description
MEMS OSC XO 1.71V-3.63V 4SMD
Data sheet
DSC6021MI1A-0050.pdf
Delivery Services
DSC6021MI1A-0050
Comments
    DSC6021MI1A-0050 Specifications
    PackageBag
    SeriesDSC60XX
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    Height0.035" (0.89mm)
    OutputCMOS
    Ratings-
    Function-
    Part StatusObsolete
    Base ResonatorMEMS
    Package / Case4-VFLGA
    Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
    Voltage - Supply1.71V ~ 3.63V
    Frequency Stability±50ppm
    Frequency - Output 124MHz, 27MHz
    Frequency - Output 4-
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)1.3mA (Typ)