E1SJA18-24.576M TR
E1SJA18-24.576M TR
Part Number
E1SJA18-24.576M TR
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 18PF SMD
Data sheet
E1SJA18-24.576M TR.pdf
Delivery Services
E1SJA18-24.576M TR
Comments
    E1SJA18-24.576M TR Specifications
    Ratings-
    Frequency24.576 MHz
    Package / CaseHC-49/US
    Load Capacitance18pF
    Size / Dimension0.524" L x 0.191" W (13.30mm x 4.85mm)
    Frequency Stability±30ppm
    Frequency Tolerance±15ppm
    Height - Seated (Max)0.126" (3.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms