ERZ-C32CK681W
ERZ-C32CK681W
Part Number
ERZ-C32CK681W
Description
VARISTOR 680V 25KA DISC 32MM
Data sheet
ERZ-C32CK681W.pdf
Delivery Services
ERZ-C32CK681W
Comments
    ERZ-C32CK681W Specifications
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy450J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeChassis Mount
    Package / CaseDisc 32mm, Formed Tabs
    Current - Surge25 kA
    Maximum AC Volts420 V
    Maximum DC Volts560 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)748 V
    Varistor Voltage (Min)612 V
    Varistor Voltage (Typ)680 V
    Capacitance @ Frequency2100 pF @ 1 kHz