ERZ-CF2MK221
ERZ-CF2MK221
Part Number
ERZ-CF2MK221
Description
VARISTOR 220V 200A 2SMD JLEAD
Data sheet
ERZ-CF2MK221.pdf
Delivery Services
ERZ-CF2MK221
Comments
    ERZ-CF2MK221 Specifications
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy4.5J
    Package / Case2-SMD, J-Lead
    Current - Surge200 A
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V