ERZ-CF2MK431
ERZ-CF2MK431
Part Number
ERZ-CF2MK431
Description
VARISTOR 430V 200A 2SMD JLEAD
Data sheet
ERZ-CF2MK431.pdf
Delivery Services
ERZ-CF2MK431
Comments
    ERZ-CF2MK431 Specifications
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy6.3J
    Package / Case2-SMD, J-Lead
    Current - Surge200 A
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V