ERZ-SF2MK330
ERZ-SF2MK330
Part Number
ERZ-SF2MK330
Description
VARISTOR 33V 125A 2SMD JLEAD
Data sheet
ERZ-SF2MK330.pdf
Delivery Services
ERZ-SF2MK330
Comments
    ERZ-SF2MK330 Specifications
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy1.2J
    Package / Case2-SMD, J-Lead
    Current - Surge125 A
    Maximum AC Volts20 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36 V
    Varistor Voltage (Min)30 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V