ERZ-SF2MK470
ERZ-SF2MK470
Part Number
ERZ-SF2MK470
Description
VARISTOR 47V 125A 2SMD JLEAD
Data sheet
ERZ-SF2MK470.pdf
Delivery Services
ERZ-SF2MK470
Comments
    ERZ-SF2MK470 Specifications
    SeriesZNR®
    RoHSRoHS
    Energy1.8J
    Package / Case2-SMD, J-Lead
    Current - Surge125 A
    Maximum AC Volts30 V
    Maximum DC Volts38 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)52 V
    Varistor Voltage (Min)42 V
    Varistor Voltage (Typ)47 V