GRM32ND70J226ME19L
GRM32ND70J226ME19L
Part Number
GRM32ND70J226ME19L
Description
CAP CER 22UF 6.3V X7T 1210
Data sheet
GRM32ND70J226ME19L.pdf
Delivery Services
GRM32ND70J226ME19L
Comments
    GRM32ND70J226ME19L Specifications
    Part Status Active
    Capacitance 22µF
    Tolerance ±20%
    Voltage - Rated 6.3V
    Temperature Coefficient X7T
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 1210 (3225 Metric)
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) -
    Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)