ISOM3-300-R-L2
ISOM3-300-R-L2
Part Number
ISOM3-300-R-L2
Description
ISOMOV 3KA 300VRMS REEL IN-LINE
Data sheet
ISOM3-300-R-L2.pdf
Delivery Services
ISOM3-300-R-L2
Comments
    ISOM3-300-R-L2 Specifications
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 13.2mm
    Current - Surge3 kA
    Maximum AC Volts300 V
    Maximum DC Volts385 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C
    Varistor Voltage (Typ)-
    Capacitance @ Frequency30 pF @ 20 kHz