LQG15WH3N9S02D
LQG15WH3N9S02D
Part Number
LQG15WH3N9S02D
Description
FIXED IND 3.9NH 900MA 90 MOHM
Delivery Services
LQG15WH3N9S02D
Comments
    LQG15WH3N9S02D Specifications
    Material - Core Air
    Inductance 3.9nH
    Tolerance ±0.3nH
    Current Rating 900mA
    Current - Saturation -
    Shielding Unshielded
    DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
    Q @ Freq -
    Frequency - Self Resonant 5GHz
    Ratings AEC-Q200
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Frequency - Test 100MHz