LQG15WH4N3S02D
LQG15WH4N3S02D
Part Number
LQG15WH4N3S02D
Description
FIXED IND 4.3NH 800MA 100 MOHM
Delivery Services
LQG15WH4N3S02D
Comments
    LQG15WH4N3S02D Specifications
    Material - Core Air
    Inductance 4.3nH
    Tolerance ±0.3nH
    Current Rating 800mA
    Current - Saturation -
    Shielding Unshielded
    DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
    Q @ Freq -
    Frequency - Self Resonant 5GHz
    Ratings AEC-Q200
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Frequency - Test 100MHz