LQW15AN4N1C8ZD
LQW15AN4N1C8ZD
Part Number
LQW15AN4N1C8ZD
Description
FIXED IND 4.1NH 1.8A 44 MOHM
Delivery Services
LQW15AN4N1C8ZD
Comments
    LQW15AN4N1C8ZD Specifications
    Material - Core Non-Magnetic
    Inductance 4.1nH
    Tolerance ±0.2nH
    Current Rating 1.8A
    Current - Saturation -
    Shielding Unshielded
    DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
    Q @ Freq 30 @ 250MHz
    Frequency - Self Resonant 9.6GHz
    Ratings AEC-Q200
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Frequency - Test 100MHz