LQW18AS1N8J0ZD
LQW18AS1N8J0ZD
Part Number
LQW18AS1N8J0ZD
Description
FIXED IND 1.8NH 700MA 45 MOHM
Delivery Services
LQW18AS1N8J0ZD
Comments
    LQW18AS1N8J0ZD Specifications
    Material - Core Non-Magnetic
    Inductance 1.8nH
    Tolerance ±5%
    Current Rating 700mA
    Current - Saturation -
    Shielding Unshielded
    DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
    Q @ Freq 16 @ 250MHz
    Frequency - Self Resonant 12.5GHz
    Ratings AEC-Q200
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Frequency - Test 250MHz