LQW18AS39NJ0ZD
LQW18AS39NJ0ZD
Part Number
LQW18AS39NJ0ZD
Description
FIXED IND 39NH 600MA 250 MOHM
Delivery Services
LQW18AS39NJ0ZD
Comments
    LQW18AS39NJ0ZD Specifications
    Material - Core Non-Magnetic
    Inductance 39nH
    Tolerance ±5%
    Current Rating 600mA
    Current - Saturation -
    Shielding Unshielded
    DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
    Q @ Freq 40 @ 250MHz
    Frequency - Self Resonant 2.2GHz
    Ratings AEC-Q200
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Frequency - Test 250MHz