LQW18AS3N3J0ZD
LQW18AS3N3J0ZD
Part Number
LQW18AS3N3J0ZD
Description
FIXED IND 3.3NH 700MA 45 MOHM
Delivery Services
LQW18AS3N3J0ZD
Comments
    LQW18AS3N3J0ZD Specifications
    Material - Core Non-Magnetic
    Inductance 3.3nH
    Tolerance ±5%
    Current Rating 700mA
    Current - Saturation -
    Shielding Unshielded
    DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
    Q @ Freq 35 @ 250MHz
    Frequency - Self Resonant 5.9GHz
    Ratings AEC-Q200
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Frequency - Test 250MHz