MR6202-ZZ/16 TH9/C3C
MR6202-ZZ/16 TH9/C3C
Part Number
MR6202-ZZ/16 TH9/C3C
Description
16X35X11MM RADIAL BEARING
Delivery Services
MR6202-ZZ/16 TH9/C3C
Comments
    MR6202-ZZ/16 TH9/C3C Specifications
    TypeRadial Bearing
    Width0.433" (11.00mm)
    Features-
    Material-
    Part StatusActive
    Inner Diameter0.630" (16.00mm)
    Outer Diameter1.378" (35.00mm)