N700B-320-320-4.5
N700B-320-320-4.5
Part Number
N700B-320-320-4.5
Description
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
Data sheet
N700B-320-320-4.5.pdf
Delivery Services
N700B-320-320-4.5
Comments
    N700B-320-320-4.5 Specifications
    UsageThermally Conductive
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    MaterialNon-Silicone
    Thickness0.177" (4.50mm)
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity3.0W/m-K