N700B-320-320-5.0
N700B-320-320-5.0
Part Number
N700B-320-320-5.0
Manufactures
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
Data sheet
N700B-320-320-5.0.pdf
Category
Thermal - Pads, Sheets
Delivery Services
N700B-320-320-5.0
Comments
    N700B-320-320-5.0 Specifications
    SeriesN700
    RoHSRoHS
    TypeInterface Pad, Sheet
    ColorRed
    ShapeSquare
    UsageThermally Conductive
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    MaterialNon-Silicone
    Thickness0.197" (5.00mm)
    Part StatusActive
    Backing, Carrier-
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity3.0W/m-K