N700C-320-320-3.5
N700C-320-320-3.5
Part Number
N700C-320-320-3.5
Data sheet
N700C-320-320-3.5.pdf
Delivery Services
N700C-320-320-3.5
Comments
    N700C-320-320-3.5 Specifications
    Usage-
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    MaterialNon-Silicone
    Thickness0.138" (3.50mm)
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity5.0W/m-K