N800A-320-320-2.5
N800A-320-320-2.5
Part Number
N800A-320-320-2.5
Manufactures
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
Data sheet
N800A-320-320-2.5.pdf
Category
Thermal - Pads, Sheets
Delivery Services
N800A-320-320-2.5
Comments
    N800A-320-320-2.5 Specifications
    SeriesN800
    RoHSRoHS
    TypeConductive Pad, Sheet
    ColorPink
    ShapeSquare
    Usage-
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    MaterialNon-Silicone
    Thickness0.0980" (2.489mm)
    Part StatusActive
    Backing, Carrier-
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity9.0W/m-K