N800A-320-320-3.0
N800A-320-320-3.0
Part Number
N800A-320-320-3.0
Data sheet
N800A-320-320-3.0.pdf
Delivery Services
N800A-320-320-3.0
Comments
    N800A-320-320-3.0 Specifications
    Usage-
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    MaterialNon-Silicone
    Thickness0.118" (3.00mm)
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity9.0W/m-K