N800AH-320-320-2.5
N800AH-320-320-2.5
Part Number
N800AH-320-320-2.5
Data sheet
N800AH-320-320-2.5.pdf
Delivery Services
N800AH-320-320-2.5
Comments
    N800AH-320-320-2.5 Specifications
    Usage-
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    MaterialNon-Silicone
    Thickness0.0980" (2.489mm)
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity7.0W/m-K