N800AH-320-320-4.0
N800AH-320-320-4.0
Part Number
N800AH-320-320-4.0
Data sheet
N800AH-320-320-4.0.pdf
Delivery Services
N800AH-320-320-4.0
Comments
    N800AH-320-320-4.0 Specifications
    Usage-
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    MaterialNon-Silicone
    Thickness0.157" (4.00mm)
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity7.0W/m-K