N800B-320-320-1.0
N800B-320-320-1.0
Part Number
N800B-320-320-1.0
Manufactures
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Description
THERMAL PAD, SHEET 320X320MM, TH
Data sheet
N800B-320-320-1.0.pdf
Category
Thermal - Pads, Sheets
Delivery Services
N800B-320-320-1.0
Comments
    N800B-320-320-1.0 Specifications
    SeriesN800
    RoHSRoHS
    TypeConductive Pad, Sheet
    ColorGray
    ShapeSquare
    Usage-
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    MaterialNon-Silicone
    Thickness0.0390" (0.991mm)
    Part StatusActive
    Backing, Carrier-
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity13W/m-K