PK700-320-320-4.5
PK700-320-320-4.5
Part Number
PK700-320-320-4.5
Data sheet
PK700-320-320-4.5.pdf
Delivery Services
PK700-320-320-4.5
Comments
    PK700-320-320-4.5 Specifications
    Usage-
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    Material-
    Thickness0.177" (4.50mm)
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity7.0W/m-K