PK700-320-320-5.0
PK700-320-320-5.0
Part Number
PK700-320-320-5.0
Data sheet
PK700-320-320-5.0.pdf
Delivery Services
PK700-320-320-5.0
Comments
    PK700-320-320-5.0 Specifications
    Usage-
    Outline320.00mm x 320.00mm
    AdhesiveTacky - Both Sides
    Material-
    Thickness0.197" (5.00mm)
    Thermal Resistivity-
    Thermal Conductivity7.0W/m-K