Q 32,0-JXS22-10-10/15-T1-FU-WA-LF
Part Number
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
Data sheet
Q 32,0-JXS22-10-10/15-T1-FU-WA-LF.pdf
Delivery Services
Comments
    Q 32,0-JXS22-10-10/15-T1-FU-WA-LF Specifications
    PackageTape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    SeriesJXS22-WA
    Ratings-
    Frequency32 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Load Capacitance10pF
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Frequency Stability±15ppm
    Frequency Tolerance±10ppm
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    ESR (Equivalent Series Resistance)40 Ohms