S218025T-12.288-M
S218025T-12.288-M
Part Number
S218025T-12.288-M
Description
XTAL OSC XO 12.2880MHZ HCMOS SMD
Data sheet
S218025T-12.288-M.pdf
Delivery Services
S218025T-12.288-M
Comments
    S218025T-12.288-M Specifications
    FunctionEnable/Disable
    Frequency12.288 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Voltage - Supply1.8V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.037" (0.95mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    Current - Supply (Max)5mA