S225025T-24.000-X-M
S225025T-24.000-X-M
Part Number
S225025T-24.000-X-M
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ HCMOS SMD
Data sheet
S225025T-24.000-X-M.pdf
Delivery Services
S225025T-24.000-X-M
Comments
    S225025T-24.000-X-M Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    FunctionEnable/Disable
    Frequency24 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.037" (0.95mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)8mA