S225025T-32.768K-M
S225025T-32.768K-M
Part Number
S225025T-32.768K-M
Description
XTAL OSC XO 32.7680KHZ HCMOS SMD
Data sheet
S225025T-32.768K-M.pdf
Delivery Services
S225025T-32.768K-M
Comments
    S225025T-32.768K-M Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    FunctionEnable/Disable
    Frequency32.768 kHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.037" (0.95mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    Current - Supply (Max)2.5mA