S22505T-12.000-M
S22505T-12.000-M
Part Number
S22505T-12.000-M
Description
XTAL OSC XO 12.0000MHZ HCMOS SMD
Data sheet
S22505T-12.000-M.pdf
Delivery Services
S22505T-12.000-M
Comments
    S22505T-12.000-M Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    FunctionEnable/Disable
    Frequency12 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±50ppm
    Height - Seated (Max)0.037" (0.95mm)
    Operating Temperature-20°C ~ 70°C
    Current - Supply (Max)8mA