S3A2510-156.250-L-X-M
S3A2510-156.250-L-X-M
Part Number
S3A2510-156.250-L-X-M
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Data sheet
S3A2510-156.250-L-X-M.pdf
Delivery Services
S3A2510-156.250-L-X-M
Comments
    S3A2510-156.250-L-X-M Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesS3A LVDS
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputLVDS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency156.25 MHz
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±100ppm
    Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)50mA