S3A3310-25.000-P-X-R
S3A3310-25.000-P-X-R
Part Number
S3A3310-25.000-P-X-R
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ LVPECL
Data sheet
S3A3310-25.000-P-X-R.pdf
Delivery Services
S3A3310-25.000-P-X-R
Comments
    S3A3310-25.000-P-X-R Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesS3A LVPECL
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputLVPECL
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency25 MHz
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±100ppm
    Height - Seated (Max)0.047" (1.20mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)50mA