S51805T-125.000-X-M
S51805T-125.000-X-M
Part Number
S51805T-125.000-X-M
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Data sheet
S51805T-125.000-X-M.pdf
Delivery Services
S51805T-125.000-X-M
Comments
    S51805T-125.000-X-M Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    FunctionEnable/Disable
    Frequency125 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply1.8V
    Frequency Stability±50ppm
    Height - Seated (Max)0.051" (1.30mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)25mA