S5A2510-100.000-L-X-R
S5A2510-100.000-L-X-R
Part Number
S5A2510-100.000-L-X-R
Description
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Data sheet
S5A2510-100.000-L-X-R.pdf
Delivery Services
S5A2510-100.000-L-X-R
Comments
    S5A2510-100.000-L-X-R Specifications
    FunctionEnable/Disable
    Frequency100 MHz
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±100ppm
    Height - Seated (Max)0.051" (1.30mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)60mA