S5A33030-125.000-P-X-R
S5A33030-125.000-P-X-R
Part Number
S5A33030-125.000-P-X-R
Manufactures
Aker Technology USA
Description
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
Data sheet
S5A33030-125.000-P-X-R.pdf
Category
Oscillators
Delivery Services
S5A33030-125.000-P-X-R
Comments
    S5A33030-125.000-P-X-R Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesS5A LVPECL
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputLVPECL
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency125 MHz
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±30ppm
    Height - Seated (Max)0.051" (1.30mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)60mA