S73305T-106.250-X-15-M
S73305T-106.250-X-15-M
Part Number
S73305T-106.250-X-15-M
Description
XTAL OSC XO 106.2500MHZ HCMOS
Data sheet
S73305T-106.250-X-15-M.pdf
Delivery Services
S73305T-106.250-X-15-M
Comments
    S73305T-106.250-X-15-M Specifications
    FunctionEnable/Disable
    Frequency106.25 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply3.3V
    Frequency Stability±50ppm
    Height - Seated (Max)0.055" (1.40mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)30mA