S75005T-100.000-X-15-M
S75005T-100.000-X-15-M
Part Number
S75005T-100.000-X-15-M
Description
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCMOS
Data sheet
S75005T-100.000-X-15-M.pdf
Delivery Services
S75005T-100.000-X-15-M
Comments
    S75005T-100.000-X-15-M Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    FunctionEnable/Disable
    Frequency100 MHz
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply5V
    Frequency Stability±50ppm
    Height - Seated (Max)0.055" (1.40mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)60mA