S7A25025-155.520-L-X-R
S7A25025-155.520-L-X-R
Part Number
S7A25025-155.520-L-X-R
Description
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVDS SMD
Data sheet
S7A25025-155.520-L-X-R.pdf
Delivery Services
S7A25025-155.520-L-X-R
Comments
    S7A25025-155.520-L-X-R Specifications
    PackageTape & Reel (TR)
    SeriesS7A LVDS
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputLVDS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Frequency155.52 MHz
    Package / Case6-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Voltage - Supply2.5V
    Frequency Stability±25ppm
    Height - Seated (Max)0.055" (1.40mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Current - Supply (Max)50mA