SR37-LFM48S-3.5-0.65MM
SR37-LFM48S-3.5-0.65MM
Part Number
SR37-LFM48S-3.5-0.65MM
Manufactures
ANA TRADING CORP., U.S.A.
Description
SOLDER LEAD-FREE 0.65MM 100G
Data sheet
Category
Solder
Delivery Services
SR37-LFM48S-3.5-0.65MM
Comments
    SR37-LFM48S-3.5-0.65MM Specifications
    Series
    RoHSRoHS
    FormSpool, 3.5 oz (100g)
    TypeWire Solder
    ProcessLead Free
    Diameter0.025" (0.64mm)